automatický jamkár 5mm, HSS, 120 mm

Kód: BGS-2070
€6,62 €5,52 bez DPH
Skladom na hlavnom sklade
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Existuje viacero výhod použitia automatického jamkára v porovnaní s tradičným manuálnym jamkárom:Znížené úsilie: Automatický jamkár vykonáva prácu sám a minimalizuje potrebu manuálnej sily. To uľahčuje prácu a šetrí úsilie používateľa.


Presnosť: Automatický jamkár je presnejší v tvorbe rovnakých dier ako manuálny jamkár. To znižuje riziko chýb a zvýšuje kvalitu výsledného produktu.


Rýchlosť: Automatický jamkár umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie vykonávanie práce. Vďaka automatizácii a minimalizácii manuálnej práce dokáže automatický jamkár vyrobiť viac dier v kratšom čase.


Jednoduchšie použitie: Automatický jamkár má často jednoduchšie ovládanie ako manuálny jamkár, čo znižuje potrebu trénovania a zvyšuje produktivitu používateľa.


Bezpečnosť: Automatické jamkáre majú často vstavané bezpečnostné prvky, ktoré minimalizujú riziko úrazov a zranení pri práci s nimi.Výber automatického jamkára môže zvýšiť produktivitu a efektivitu pri kováčskej práci a zároveň zlepšiť kvalitu výsledného produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dláta, jamkáre, priebojníky, sekáče
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: