Pohony Nice - Záruka 3 roky

Prinášame vám skvelý benefit v podobe predĺženej záruky na takmer všetky pohony a príslušenstvo značky Nice. Súčasťou toho je aj okamžitá výmena tovaru do 30€

led

Produkty od spoločnosti Nice sú jedny z najkvalitnejších produktov v oblasti automatizácie brán, parkovacích rámp, alebo po novom už aj inteligentnej domácnosti.

My si tieto produkty ceníme natoľko, že k týmto produktom automaticky získavate záruku na 3 roky. Pre uplatnenie tejto záruky nie je potrebná žiadna registrácia ani registrácia produktov. Stačí si vybrať svoj produkt a objednať si ho. 

 

Produkty do 30€ automaticky vymieňame.

Pri reklamácii produktu do 20€ sa nemusíte báť že o neho prídete, pokiaľ sa vám z reklamácie vráti. Napríklad pri produktoch ako sú dialkové ovládače k bránam, to obzvlášť oceníte. 

 Produkty pre automatizáciu brán, dverí a tak isto napríklad automatických roliet od Talianskej firmy Nice patria k tým najobľubenejším a najspoľahlivejším. Široka škála produktov od pohonov pre posuvné brány, pohony krídlových brán, dialkové ovládače pre pohony až po náhradné diely a súčiastky pre motory Nice.