Nice Slight SLH400, motor pre posuvne brány do 400kg

Kód: SLH400BDKCE
Záruka 3 roky Do 400kg
Značka: Nice
ZADARMOZADARMO
Nice SLH400BDKIT
€606 €505 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Úzky pohon pre posuvné brány do 400kg a 6m prechodu, vhodný do stiesnených priestoroch. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nice Slight SLH400 - Úzky pohon pre posuvné brány s komplexným príslušenstvom

Predstavujeme vám Nice Slight SLH400, elegantný a úzky pohon pre posuvné brány, ktorý kombinuje sofistikovaný dizajn s vysokým výkonom. Tento pohon je navrhnutý pre brány s hmotnosťou až do 400 kg a je doplnený radom kvalitného príslušenstva.

Hlavné vlastnosti produktu:

  • Elegancia a výkon: SLH400 prináša silný výkon v kompaktnom a úzkom tele, čo umožňuje jeho inštaláciu aj v obmedzených priestoroch. K tomu prispievaju aj integrované koncové dorazy. takže brána už nemusí prečnievať až za hranicu motora. 

  • Komplexné príslušenstvo: K pohonu sú priložené fotobunky pre zvýšenú bezpečnosť, maják pre vizuálnu signalizáciu pohybu brány a dva diaľkové ovládače pre pohodlné ovládanie.

  • Bezpečnosť na prvom mieste: Priložené fotobunky zabezpečujú, že pohon automaticky zastaví bránu pri detekcii prekážky, čo chráni ľudí a vozidlá.

  • Vizuálna signalizácia: Maják, ktorý je súčasťou balenia, poskytuje jasné svetelné upozornenie pri pohybe brány, zvyšujúc tak bezpečnosť v blízkosti brány. Rovnako, v motore je integrované svetlo vo vrchnej časti, ktoré je možné používať ako maják alebo prídavné osvetlenie. 

  • Pohodlné ovládanie: Dva priložené diaľkové ovládače umožňujú rýchle a jednoduché otváranie a zatváranie brány z pohodlia vášho vozidla. K motoru je možné doplniť ľubovoľné množstvo ovládačov. 

Zhrnutie:

Nice Slight SLH400 je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kompaktný, výkonný a plne vybavený pohon pre posuvné brány. Jeho sofistikovaný dizajn a kvalitné príslušenstvo zabezpečujú, že vaša brána bude nielen výkonná, ale aj bezpečná a ľahko ovládateľná.

Dodatočné parametre

Kategória: Pohony pre brány
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 15 kg
? Značka: NICE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: