Sudy a nádoby na dažďovú vodu

Táto kategória je venovaná plastovým sudom a nádobám na dažďovú vodu - ideálne riešenie pre ekologické a hospodárne zhromažďovanie a využitie prírodných zrážok. V tejto sekcii nájdete široký výber produktov, ktoré vám umožnia uchovať a využiť dažďovú vodu pre vašu záhradu, alebo pre technické využitie v domácnosti.

Naše plastové sudy a nádoby sú navrhnuté s myšlienkou na dlhodobú odolnosť a jednoduchosť použitia. Vyrobené z kvalitného, odolného plastu, tieto sudy poskytujú spoľahlivé riešenie pre akékoľvek klimatické podmienky. Plastový materiál zaručuje, že nádoby nekorodujú, nehnijú a sú odolné voči UV žiareniu, čo predlžuje ich životnosť a zachováva estetický vzhľad.

Kategória zahŕňa rôzne veľkosti a kapacity, od malých sudov pre kompaktné priestory až po veľkokapacitné nádoby pre tých, ktorí chcú maximalizovať zber dažďovej vody. Súčasťou našej ponuky sú aj modely sudov s integrovanými alebo prídavnými podstavcami, ktoré zvyšujú sudy nad úroveň zeme a umožňujú tak pohodlnejšie a efektívnejšie čerpanie vody.

Podstavce nielenže poskytujú lepšiu stabilitu a ochranu pred nečistotami, ale tiež umožňujú ľahší prístup k výpusťovému kohútiku bez nutnosti kľačania alebo ohýbania. Takto môžete bez námahy naplniť konve alebo pripojiť hadicu pre zavlažovanie záhrady.

Využite možnosť zásobovať sa dažďovou vodou a znížte tak svoju závislosť na vodovodnej vode. Naše plastové sudy a nádoby sú ekonomickým a ekologickým spôsobom, ako prispieť k ochrane životného prostredia a zároveň ušetriť na nákladoch za vodu. Prehľadná a prístupná kategória vám umožní ľahko nájsť ideálny sud alebo nádobu na dažďovú vodu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

 

Najpredávanejšie

roto rain barrel classic 50L stand
 
od €47
(od €39,17 bez DPH)
roto rain barrel classic 50L
Sudy na dažďovú vodu
Skladom
Kód: PSR1050
 
od €100
(od €83,33 bez DPH)
2 položiek celkom
roto rain barrel classic 50L stand
Záruka 3 roky
od €39,17 bez DPH
od €47
Kód: PSR1150
roto rain barrel classic 50L
Záruka 3 roky
od €83,33 bez DPH
od €100
Kód: PSR1050
Záruka spokojnosti
Záruka spokojnosti
Stovky spokojných zákazníkov potvrdzujú kvalitu našich služieb.
Komplexný servis pohonov
Komplexný servis pohonov
Špecializujeme sa na montáž a servis obľúbených značiek pohonov.
Tovar doručujeme vo väčšine prípadov do 24hod od objednania.
Rýchlosť doručenia
Dodanie do 24 hodín s možnosťou osobného odberu v Bratislave.
Výnimočná predĺžená záruka
Výnimočná predĺžená záruka
Naše kvalitné služby a vybrané produkty s predĺženou zárukou.