Pohon pre posuvnú bránu Robus-600

Kód: ROBUS600KIT
Záruka 3 roky Do 400kg
Značka: Nice
ZADARMOZADARMO
S majákom
€480 €400 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Motor Nice Robus600 pre pohon posuvnej brány do 600kg a max 8m. Inteligentný motor s automatickou upravou sily v sťažených podmienkach ako je zima či sneh. 

Široká škála príslušenstva vám obsluhu pohonu Robus600 ešte viac uľahčí. Technológia BlueBUS uľahčuje zapojenie príslušenstva, kedy napr. fotobunky EPMB  je možné zapojiť iba pomocou 2 vodičov. K pohonu Robus je možné zapojiť maximálne 7 párov fotobuniek. Diagnostika pomocou počtu bliknutí majáka.

Pohon je možné osadiť aj záložnou batériou PS124, ktorá pri výpadku elektrickej energie zaručí dočasné používanie pohonu bez nutnosti manuálneho odblokovania. K motoru Nice Robus sú ale samozrejme dodávané aj kľuče pre manuálne odblokovanie motora. 

Množstvo nastaviteľných funkcí ako napr. spomalenie, rozbeh, automatické zatvorenie, zatvorenie po fotobunkách, otvorenie časti brány pre chodcov, predblikávanie majáku, 

 Veľmi kvalitné prevedenie motora s tichým chodom vďaka prevodovke na ložiskách, telom motora z hliníkovej zliatiny a s epoxidovým náterom.

Detailné informácie

Podrobný popis

ROBUSKIT RB600

Sada pre posuvné brány do 600kg

Výhody:  Možnosť zálohovania akumulátorom a solárnym napájaním. Moderný dizajn, inteligentná riadiaca jednotka s mnohými funkciami, kompatibilné s Oview (POZOR !!! pre pripojenie nutné použiť interface IBT4N), BlueBus a Solemyo. Vysoká rýchlosť posuvu 0,18 - 0,28 m / s, spomalenie prí dojazdu aj rozjazde

Vysoká bezpečnosť prevádzky - motor 24V a okamžitá reakcia na prekážku

Populárny a veľmi obľúbený model   Jednoduchý: systém BlueBUS umožňuje zapojenia medzi riadiacou jednotkou a až 15 ovládacími, bezpečnostnými či signalizačnými zariadeniami, a to len prostredníctvom dvoch vodičov.

Praktický: riadiaca jednotka a núdzová batéria PS124 (voliteľná), zabudované vo vnútri pohonu, prepojiteľné cez pohodlný konektor.

Pokročilý: RB600 je vybavený teplotným senzorom, ktorý prispôsobuje silu motora klimatickým podmienkam a zároveň upravuje tepelnú poistku. Voľba master/slave automaticky synchronizuje aj posuvné brány s dvomi protiľahlými krídlami.

Inteligentný: vďaka rozlišovaniu prekážok a automatickému programovaniu času práce.

Autodiagnostika so signalizáciou prostredníctvom majáka. 8 stupňov programovania.

Bezpečný: nastaviteľné zrýchlenie a spomalenie na začiatku a na konci každého manévru.

Pevný: základňa a odblokovanie z hliníka liateho pod tlakom, s epoxidovým náterom.

Tichý: motor na ložiskách    

OXIBD rádiový prijímač s obojstrannou komunikáciou je kompatibilný s jednosmernými typmi rádiového kódovania: O-Code, Flo, Flor, TTS, Smilo a s vysielačkami BD, ktoré podporujú obojstrannú komunikáciu.  Najmä typy kódovanie O-Code a BD umožňujú využitie pokročilých funkcií, ktoré sú výhradnou súčasťou systému NICE OPERA.  Prijímač je určený pre riadiace jednotky s konektorom SM.

Možnosť dostať «odpoveď» po odoslaní príkazu. Možnosť zistiť stav vašej brány - signalizácia pomocou farby diódy:

červená - zatvorená

oranžová - čiastočne otvorená

zelená - otvorená

Možnosť vymazania jedného vysielača. Kapacita 750 vysielačiek BiDi alebo 1024 štandardných vysielačiek, (cca 900 vysielačiek pri používaní vysielačiek oboch typov) Chytré ovládanie vysielania, ktoré kontroluje okolie pred odoslaním signálu. Možnosť pridávať vysielačky pomocou funkcie «enabling code» (priloženie ovládača k ovládaču) Možnosť pridávať vysielačky diaľkovo, ak sa nachádzate blízko prijímača. Nevysiela signál nepretržite, vysielaní prerušuje v okamihu, keď dostane odpoveď. Technológia NFC pre čítanie doplňujúcich informácií pre užívateľov.

 

Obsah sady Nice Robus600:

 

Rozmery pohonu Robus600: 

 Robus600 rozmery

Schéma zapojenia pre pohony Robus:

Robus400 Manual

Pripojenie záložnej batérie k Robus600:

PS124 Robus

Dodatočné parametre

Kategória: Pohony pre brány
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 15 kg
? Hmotnosť: 400-800kg
? Značka: NICE
Výkon: 515W
Napájanie: 230V
Odber: 2,5A
Stupeň ochrany: IP44
Rýchlosť motora: 9m/s
Menovitý moment: 9Nm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: