Záhradné umývadlo v medenej patine s kohútikom a sifónom /verzia 2

Kód: UZLM5
Záruka 3 roky
Značka: Open-gate
€175 €145,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Záhradné umývadlo liatinové s kohútikom. Rozmery umývadla: 450x820mm.Hĺbka 250mm. Rozostup medzi ventilom a odtokom umývadla 600mm. Obsahuje protizápachovú krytku a koleno pre napojenie odtoku. Koleno je v spodnej časti umývadla prekryté. Povrchová úprava je v čiernej matnej farbe s medenou patinou. Pri odbere viac kusov záhradných umývadiel zľava.

Patina na umývadlá je nanášaná ručne, nie strojovo. Preto každý patinovaný výrobok je povrchovo jedinečný. Možnosť napatinovania podľa vlastnej požiadavky.

 

Práve toto záhradné umývadlo si môžete pozrieť na našom osobnom odbere v čase otváracích hodín. Viac informácií v časti kontakty.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásne záhradné umývadlo z liatiny. Záhradné umývadlo sa skladá z troch častí a to z čela umývadla, výlevky a prekrytia odtoku. Hlavné dve časti umývadlo sa spolu zoskturkujú. Prekrytie odtoku záhradného umývadlo sa spolu so sifónom priskrutkuje k spodnej strane umývadla. 

Samotné ukotvenie umývadla do steny je možné pomocou dvoch skrutiek, ktoré sú obsahom sady. K tomu slúžia diery na čele umývadla. 

Základom farebného prevedenia záhradného umývadla je čierná matná farba na ktorú je nanesená patina, v tomto prípade medená. Patina sa na každé umývadlo nanáša ručne a je preto jedinečné. Rovnako, farebné prevedenie kohúrika, ktorý je obsahom sady, je identické.

Záhradné umývadlo je možné napojiť na odtok, nakoľko súčasťou umývadla je aj sifón.

Čo obsahuje sada zahradného umývadla?


  • Vrchná časť umývadla (štít) 
  • Spodná časť umývadla (výlevka) 
  • Odtok s protizápachovou krytkou a tesnením (sifón) 
  • Prekrytie odtoku  
  • Kotviaca skrutka s hmoždinou pre ukotvenie umývadla 
  • Vodovodný kohútik - meď

Technický výkres priložený aj v súboroch 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné umývadlá, fontány, lavičky
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 19 kg
Patina: Meď
Materiál: Liatina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: