Pohon pre posuvnú bránu Robus-400 Kit

Kód: ROBUS400KIT
Akcia Záruka 3 roky Do 400kg
Značka: Nice
ZADARMOZADARMO €456 –8 %
S majákom
€456 –8 % €415 €345,83 bez DPH
Skladom
Predĺžená záruka ?
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Sada pohonu pre automatizáciu posuvných samonosných a kolieskových brán do 400kg.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite nadštandardný komfort a bezpečnosť s Nice Robus400, elitným pohonom pre posuvné brány, špeciálne navrhnutým pre brány s maximálnou hmotnosťou až 400 kg a dĺžkou až 8m. Tento pohon predstavuje kombináciu pokročilej technológie a elegantného dizajnu, čo ho činí ideálnym pre moderné domácnosti a menšie komerčné priestory. Motor je vybavený elektromechanickými koncovými dorazmi, 24V motorom a bezpečným ovládaním vďaka použitiu systému plávajucého kódu. 
 
Nice RB400 je špeciálne navrhnutý pre menšie posuvné brány s maximálnou hmotnosťou 400g pre brány na kolieskach a 300kg pre samonosné brány. Je určený pre brány do dĺžky prejazdu 8m.
 
  • Bezpečnosť: Má vstavanú detekciu prekážok a v spojení s fotobunkami vytvára veľmi bezpečné zariadenie.
  • Jednoduché ovládanie: O jednoduché ovládanie sa postarajú priložené diaľkové ovládače. Vďaka doplnku BIDIWIFI je možné motor ovládať pomocou aplikácie a smartfónu. 
  • Odolnosť: Robus400 je navrhnutý tak, aby odolával nepriaznivým klimatickým podmienkam, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku v každom ročnom období.
  • Šetrnosť: Vďaka funkcii STAND BY elektronika motora minútu po ukončení manévru vypne takmer všetky výstupy čo zníži spotrebu elektrickej energie na minimum. Túto funkciu sa zíde hlavne v kombinácií so záložným zdrojom PS124

 

 
Kompatibilita so širokou škálou príslušenstva. Pohony Robus jednoducho rozšírite o množstvo doplnkového príslušenstva, čo z neho vytvára otvorený systém. Medzi voliteľné príslušenstvo patrí napríklad:
 
  • Záložný zdroj PS124. Vďaka založnej batérii Vás nezaskočí ani výpadok elektrickej energie a bude spoľahlivo fungovať aj naďalej. 
  • Kódové klávesnice. Bezpečné a zároveň jednoduché ovládanie. Stačí si zapamätať čiselný kód a ovládač už nemusíte nosiť pri sebe. S pohonmi Nice sú kompatibilné drótové klávesnice s podsvietením alebo bezkáblova verzia EDSWG v prípade absencie kabeláže. 
  • Bezdrôtové nástenné tlačidlá. Skvelé dizajnové riešenie, Nástenný ovládač stačí spárovať s príjimačom v motore podobne ako ovládač, upevniť na stenu a ovládať pohon aj z domácnosti. 
  • Ovládanie smartfónom. Vďaka rozhraniu BIDIWIFI ktoré je kompatibilné so všetkými pohonmi Nice, je ovládanie brány veľmi jednoduché a možné z akéhokoľvek miesta na zemi. Stačí mať iba pripojenie k internetu. 

 

V prípade inštalácie pohonu na samonosnú posuvnú bránu, odporúčame zakúpiť si nastaviteľný podstavec pod motor, ktorý Vám skvelo pomôže pri inštalácii pohonu, keďže pri samonosných bránach je potrebné motor umiestniť vyššie ako zvyčajne. Následne uchytenie motora k stojanu je veľmi jednoduché vďaka dvom skrutkám. 

 
Nice Robus400 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia kvalitu, výkon a bezpečnosť pri automatizácii svojich posuvných brán. Jeho vyspelé technologické funkcie a adaptabilita na rôzne typy brán do hmotnosti 400 kg ho činia jedným z najlepších riešení na trhu v oblasti automatizácie brán.
 
 
Obsah sady
1x   Motor RB400
1x   Elektronika SPRBA3R10
1x    Príjimač OXIBD
2x   Diaľkové ovládanie ON2E
1x   Pár fotobuniek EPMB
1x   Led maják ELDC
2x   Kovový odblokovací kľúč v pripade výpadku el. energie
2x   Prievlačná kotva pre kotvenie motora

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pohony pre posuvné brány
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 15 kg
? Hmotnosť: Do 400kg
? Značka: NICE
Výkon: 250W
Napájanie: 230V
Stupeň ochrany: IP44
Menovitý moment: 6Nm
Rýchlosť motora: 10,8 m/s
Odber: 1,1A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: