Pohon pre posuvnú bránu Nice ROBO600 do 600 kg
Kód: N RO600KLTSúvisiaci tovar
Podstavec pre pohon posuvnej brány 70–140 mm, pozinkovaný
Skladom do 3 dní
€37,05 bez DPH
€45,57
Záruka 3 roky
fotobunky EPMOR reflexné, dosah do 15m, 1 pár
Skladom do 3 dní
€53,88 bez DPH
€66,27
Záruka 3 roky
NICE ABF anténa 433,92MHz, pre inštaláciu na plot s plechovou konzolou a 3m koaxiálnym káblom
Skladom
€16,64 bez DPH
€20,47
Záruka 3 roky
NICE PS124 akumulátor s dobíjaním pre Robus, Road, Run 1500, Wingo2024/3524, HOPP, HYKE, X-METRO, SPIN23/40
Skladom do 3 dní
€61,05 bez DPH
€75,09
Záruka 3 roky
nová riadiaca jednotka SPROA40R10 pre ROX600/1000
Skladom do 3 dní
€125,71 bez DPH
€154,62
Hrebeň kov 30x8mm, L-1000mm, M4, max do 1200kg, 3x úchyt+skrutky, pozinkovaný, so zámkom
Skladom do 3 dní
€7,47 bez DPH
€9,19
Podrobný popis
Čo obsahuje sada?
Cenovo dostupný pohon do 600kg
Nice Robo sú pohony určené výhradne do súkromného užívania s nie častým otváraním.
Disponujú elektronikou ROA41 s množstvom nastaviteľnych funkcí


Výhody pohonu Robo
- Cenovo dostupný model
- Inovatívny dizajn
- Zachovaná bezpečnosť ako u drahších modelov
- Množstvo nastaviteľných funkcií

Podstavec pod motor
Hlavne pri samonosných bránach je potrebné motor osadiť vyššie. Na to je vhodný jeden z našich podstavcov ktoré máme v ponuke
Ovládanie smartfónom
K motoru je možné pripojiť wifi modul pre ovládanie pomocou smartfónu
Parametre a rozmery pohonu
18cm/sek. Rýchlosť
230V Napájanie zo siete
300W Maximálny výkon
Maximálna sila 600W Sila
Do 600kg Hmotnosť brány
IP44 Stupeň ochrany
Nastaviteľné funkcie
Automatické zatvorenie
Zatvorenie brány po nastavenom časeČiastočné otvorenie
Otvorenie časti brány, vhodné hlavne pre chodcov. Možnosť upraviť dĺžku otvorenia.Sila pohonu
Nastavenie sily pohonu v závislosti od váhy a veľkosti brányStand-by úsporný režim
Možnosť vypínať prídavné zariadenia pre maximálnu úsporu elektrickej energie.Predblikanie majáku
Pred pohybom brány maják 3x zabliká až následne sa brána pohneSpomalenie pred koncovými polohami
Motor tesne pred koncom manévru spomalí a nebúcha do dorazuDodatočné parametre
| Kategória: | Zostavy pohonov do 800 kg |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.81 kg |
| ? Hmotnosť: | 400-800kg |
| ? Značka: | NICE |
| Spotreba motora: | 1.4A |
| Napájanie: | 230V |
| Typ prevádzky: | normálna |
| Rýchlosť: | 18 cm/s |
| Maximálne zaťaženie: | 600kg |
| Verzia motora: | 230V |
| Dop. hmotnosť brány: | 400kg |
| Príkon: | 300W |
| Šírka prejazdu: | max. 6m |
| Pracovná teplota: | -20 +50st. |
| Typ brány: | posuvná |
| Riadiaca jednotka: | integrovaná |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Dĺžka: | 360mm |
| Šírka: | 240mm |
| Výška: | 315mm |
| Maximálna sila pri rozbehu: | 600N |
| Nominálna sila: | 300N |
| Kusů v balení: | 1Ks |
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu posuvnej brány CAME BXV 6 SAFE ATOMO do 600 kg
Skladom do 3 dní
€337,69 bez DPH
€415,36
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu CAME BX708 STRONG ATOMO do 800 kg
Skladom do 3 dní
€338,10 bez DPH
€415,86
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu CAME BXV 8 SAFE ATOMO pre posuvnú bránu do 800 kg
Skladom do 3 dní
€374,99 bez DPH
€461,24
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Roger BH30 do 800 kg, Brushless
Skladom do 3 dní
od €564,84 bez DPH
od €694,75
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu do 600kg Roger BH30 s magnetickými dorazmi
Skladom do 3 dní
od €503 bez DPH
od €618,69
Záruka 3 roky
Darček
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu Nice Robus RBS600 pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€443,99 bez DPH
€546,11
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Stĺpový pohon Roger TW90/600/HS pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
od €539 bez DPH
od €662,97
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Kompletná sada KIT Robus500 Hi-Speed pre posuvnú bránu do 500 kg
Skladom do 3 dní
€523,24 bez DPH
€643,59
Záruka 3 roky
Rýchly pohon Nice Robus600 HI-SPEED pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€548,87 bez DPH
€675,11
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu KEY SUN8024 do 800 kg
Skladom do 3 dní
€278,52 bez DPH
€342,58
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Tichý a spoľahlivý pohon KEY SUN4024 pre posuvné brány do 400 kg
Skladom do 3 dní
€245,88 bez DPH
€302,43
-
ROBO katalógový list SK
-
Návod ON2E CZ 2020
-
NÁVOD ROBO CZ 2023
-
CZ Návod pre ROBO600 verzia R30 cca od 10/2025
-
SK Návod pre ROBO600 verzia R30 cca od 10/2025
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






