Pohon pre posuvnú bránu Key SUN 8324 do 800 kg
Kód: 9 SUN7224Súvisiaci tovar
F5000 výstražné LED svetlo, 12/24/230V, AC/DC, držiak pre bočné uchytenie, zabudovaná anténa, rozmer 90x90x120mm
Skladom do 3 dní
€13,82 bez DPH
€17
Záruka 3 roky
anténa k pohonu, externá, 433Mhz, s koaxiálnym káblom 5m
Skladom do 3 dní
€12,68 bez DPH
€15,60
Záruka 3 roky
Darček
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu Nice Robus RBS600 pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€443,99 bez DPH
€546,11
Podrobný popis
Čo obsahuje sada?
Pohon zaujme moderným a elegantne celistvým vzhľadom.
Moderný vzhľad pohonu bez rušivých elementov.
Motor zvládne brány až do hmotnosti 800kg a dĺžky 8m. Elektronika pohonu zase zaujme množstvom nastaviteľnych funkcií.
Je ideálnou voľbou pre vjazdové brány do domu, zaujme svojou nízkou cenou, no zároveň kvalitou od firmy Key.


Výhody pohonu KEY SUN
- Moderný vzhľad pohonu
- Moderná elektronika s displejom
- Záruka 3 roky
- Jednoduchá inštalácia

Podstavec pod motor
Hlavne pri samonosných bránach je potrebné motor osadiť vyššie. Na to je vhodný jeden z našich podstavcov ktoré máme v ponuke
Ovládanie smartfónom
K motoru je možné pripojiť wifi modul pre ovládanie pomocou smartfónu
Parametre pohonu
Až 0,25m/sek Rýchlosť
230V Napájanie zo siete
345W Maximálny výkon
Do 800kg Váha krídla
IP44 Stupeň ochrany
Nastaviteľné funkcie
Automatické zatvorenie
Zatvorenie brány po nastavenom časeČiastočné otvorenie
Otvorenie časti brány, vhodné hlavne pre chodcov. Možnosť upraviť dĺžku otvorenia.Rýchlosť pohonu
Nastaviteľná rýchlosť pohonu pri otváraní aj zatváraníSila pohonu
Nastavenie sily pohonu v závislosti od váhy a veľkosti brányStand-by úsporný režim
Možnosť vypínať prídavné zariadenia pre maximálnu úsporu elektrickej energie.Predblikanie majáku
Pred pohybom brány maják 3x zabliká až následne sa brána pohneSpomalenie pred koncovými polohami
Motor tesne pred koncom manévru spomalí a nebúcha do dorazuDodatočné parametre
| Kategória: | Zostavy pohonov do 800 kg |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| ? Hmotnosť: | 400-800kg |
| ? Značka: | KEY |
| Dĺžka: | 380mm |
| Šírka: | 255mm |
| Výška: | 320mm |
| Sila: | 34N |
| Spotreba motora: | 1.5A |
| Napájanie: | 230V |
| Typ prevádzky: | intenzívní, intenzívna |
| Rýchlosť: | 25 cm/s |
| Maximálne zaťaženie: | 700kg |
| Verzia motora (24,230V): | 24V |
| Dop. hmotnosť brány: | 450kg |
| Príkon: | 345W |
| Šírka prejazdu: | max 8m |
| Pracovná teplota: | -20 +55st. |
| Typ brány: | posuvní, posuvná |
| Riadiaca jednotka: | CT-10224 |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Kusů v balení: | 1Ks |
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Nice ROBO600 do 600 kg
Skladom do 3 dní
€248,33 bez DPH
€305,45
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu posuvnej brány CAME BXV 6 SAFE ATOMO do 600 kg
Skladom do 3 dní
€337,69 bez DPH
€415,36
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu CAME BX708 STRONG ATOMO do 800 kg
Skladom do 3 dní
€338,10 bez DPH
€415,86
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu CAME BXV 8 SAFE ATOMO pre posuvnú bránu do 800 kg
Skladom do 3 dní
€374,99 bez DPH
€461,24
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Roger BH30 do 800 kg, Brushless
Skladom do 3 dní
od €564,84 bez DPH
od €694,75
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu do 600kg Roger BH30 s magnetickými dorazmi
Skladom do 3 dní
od €503 bez DPH
od €618,69
Záruka 3 roky
Rýchly pohon Nice Robus600 HI-SPEED pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€548,87 bez DPH
€675,11
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Kompletná sada KIT Robus500 Hi-Speed pre posuvnú bránu do 500 kg
Skladom do 3 dní
€523,24 bez DPH
€643,59
Záruka 3 roky
Darček
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu Nice Robus RBS600 pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€443,99 bez DPH
€546,11
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu KEY SUN8024 do 800 kg
Skladom do 3 dní
€278,52 bez DPH
€342,58
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Tichý a spoľahlivý pohon KEY SUN4024 pre posuvné brány do 400 kg
Skladom do 3 dní
€245,88 bez DPH
€302,43
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





