Pohon pre posuvnú bránu Nice Robus 1000P do 1000 kg
Kód: N ROBUSKIT1000PSúvisiaci tovar
Podstavec pre pohon posuvnej brány 70–140 mm, pozinkovaný
Skladom do 3 dní
€37,05 bez DPH
€45,57
Záruka 3 roky
fotobunky EPMORB reflexné, dosah do 15m, 1 pár, BLUEBUS
Skladom do 3 dní
€61,42 bez DPH
€75,55
Záruka 3 roky
fotobunky na batériu, 1 pár, BlueBus, nastavenie vertikálne 30°a 210° horizontálne, nutné dokúpiť batériu FTA2 alebo FTA1
Skladom do 3 dní
€85,25 bez DPH
€104,86
Záruka 3 roky
NICE ABF anténa 433,92MHz, pre inštaláciu na plot s plechovou konzolou a 3m koaxiálnym káblom
Skladom
€16,64 bez DPH
€20,47
Záruka 3 roky
NICE PS124 akumulátor s dobíjaním pre Robus, Road, Run 1500, Wingo2024/3524, HOPP, HYKE, X-METRO, SPIN23/40
Skladom do 3 dní
€61,05 bez DPH
€75,09
Záruka 3 roky
nová riadiaca jednotka SPRBA3R10 pre motor Robus400/600/1000 a RUN1500 - rozšírené funkcie, kopatibilná so staršou verziou
Skladom do 3 dní
€160,84 bez DPH
€197,83
Hrebeň kov 30x8mm, L-1000mm, M4, max do 1200kg, 3x úchyt+skrutky, pozinkovaný, so zámkom
Skladom do 3 dní
€7,47 bez DPH
€9,19
Podrobný popis
Nice Robus 1000 - Kvalitný pohon pre brány až do 1000kg s magnetickými dorazmi
Pohon Nice Robus 1000 je výbornou voľbou pre rezidenčné brány a menej intenzívnu prevádzku.
Zaujme rokmi overenou spoľahlivosťou, kvalitným spracovaním a širokou dostupnosťou náhradných dielov. Tento motor disponuje magnetickými dorazmi, čo znižuje prípadnu poruchovosť.
Motor je možné doplniť o množstvo praktického príslušenstva, ako sú ďalšie diaľkové ovládače, klávesnice alebo záložný zdroj.


Výhody Nice RB1000
- Silný motor až do 1000kg brány
- Magnetické koncové dorazy - menšia poruchovosť
- Rovnaká elektronika ako v RB400 a v RB600
- Množstvo nastaviteľných funkcií
- Možnosť ľahko synchronizovať 2 protiľahle krídla

Podstavec pod motor
Hlavne pri samonosných bránach je potrebné motor osadiť vyššie. Na to je vhodný jeden z našich podstavcov ktoré máme v ponuke
Ovládanie smartfónom
K motoru je možné pripojiť wifi modul pre ovládanie pomocou smartfónuNastaviteľné funkcie
Automatické zatvorenie
Zatvorenie brány po nastavenom časeČiastočné otvorenie
Otvorenie časti brány, vhodné hlavne pre chodcov. Možnosť upraviť dĺžku otvorenia.Rýchlosť pohonu
Nastaviteľná rýchlosť pohonu pri otváraní aj zatváraníSila pohonu
Nastavenie sily pohonu v závislosti od váhy a veľkosti brányStand-by úsporný režim
Možnosť vypínať prídavné zariadenia pre maximálnu úsporu elektrickej energie.Predblikanie majáku
Pred pohybom brány maják 3x zabliká až následne sa brána pohneOvládaný výstup
Možnosť ovládať externé zariadenia. Rovnako možnosť dokúpiť doplnkové ovládacie zariadenia a tak napríklad ovládať vonkajšie osvetlenie ovládačom od brányBlueBus výstup
Zapojenie až 15 zariadení iba pomocou 2 žíl. Od fotobuniek, klávesníc až po prepojenie 2 motorovSpomalenie pred koncovými polohami
Motor tesne pred koncom manévru spomalí a nebúcha do dorazu
Parametre pohonu
Až 0,26m/sek Rýchlosť
230V Napájanie zo siete
410W Maximálny výkon
900N Maximálna sila
Do 1000kg Váha krídla
IP44 Stupeň ochrany
Ako ťažkú bránu môže sada ovládať?
Sada je určená pre posuvné brány s hmotnosťou do 1000 kg, pri samonosnych bránach odporúčame do max. 800kg.
Prečo ma tento model magentické dorazy?
Magnetické dorazy sú pri posuvných pohonoch spoľahlivejšie, menej poruchové a neprekáža im ani sneh. Pri mechanických dorazoch môže naopak vplyvom vlhkosti alebo prachu dôjsť k poškodeniu spínača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zostavy pohonov do 1 200 kg |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 14.14 kg |
| ? Hmotnosť: | 800-1200kg |
| ? Značka: | NICE |
| Spotreba motora: | 2.3A |
| Napájanie: | 230V |
| Typ prevádzky: | běžný, bežná |
| Rýchlosť: | 28 cm/s |
| Maximálne zaťaženie: | 1000kg |
| Verzia motora: | 24V |
| Dop. hmotnosť brány: | 700kg |
| Príkon: | 450W |
| Šírka prejazdu: | max. 10m |
| Pracovná teplota: | -20 +50 |
| Typ brány: | posuvná |
| Riadiaca jednotka: | RBA3R10 |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Dĺžka: | 360mm |
| Šírka: | 240mm |
| Výška: | 320mm |
| Maximálna sila pri rozbehu: | 900N |
| Nominálna sila: | 500N |
| Kusů v balení: | 1Ks |
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Nice Robus 1000P do 1000 kg
Skladom do 3 dní
€530,23 bez DPH
€652,18
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Nice ROX1000 - výkonný pohon pre posuvné brány do 1000 kg
Skladom do 3 dní
€301,59 bez DPH
€370,96
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Kompletná sada pohonu SUNKIT120 pre posuvné brány do 1100kg s LED svetlom a fotobunkami
Skladom do 3 dní
€499,93 bez DPH
€614,91
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Nice Robus 1000P do 1000 kg
Skladom do 3 dní
€489,44 bez DPH
€602,01
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Nice Robus 1000 do 1000 kg
Skladom do 3 dní
€421,85 bez DPH
€518,88
-
Návod na použitie lampy ELB CZ
-
Návod OXIBD SK 2022
-
Katalogový list ROBUS1000P CZ
-
Návod na použitie fotobuniek EPMB CZ
-
Návod na použitie SK od 22.08.2018
-
Návod na použitie pohonu ROBUS CZ
-
Návod OXIBD CZ 2022
-
Návod na použitie CZ od 22.08.2018
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







