kefa ručná oceľová, 5 radová, 300mm, drevená rúčka

Kód: BGS-3073
€3,10 €2,58 bez DPH
Skladom na hlavnom sklade
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Oceľová 5 radová kefa s drevenou rúčkou sa bežne používa na čistenie a upratovanie rôznych povrchov, najmä na vonkajších plochách a hrubších materiáloch. Jej hlavné použitie je odstraňovanie škvŕn, nánosov hrdze, starého náteru, hrubých nečistôt a iných povrchových nedokonalostí.

Tu je niekoľko príkladov, na čo sa oceľová 5 radová kefa s drevenou rúčkou často využíva:


Čistenie vonkajších plôch: Používa sa na čistenie terás, betónových chodníkov, kamenných dlažieb, plotov, múrov a iných podobných povrchov.
Príprava povrchov pred náterom: Kefa sa používa na odstránenie starého náteru, farby alebo laku zo drevných, kovových alebo betónových povrchov pred aplikáciou nového náteru.
Odstraňovanie hrdze: Oceľová kefa je účinným nástrojom na odstránenie hrdze z kovových povrchov, ako sú napríklad kovové zábradlia, náradie, nádoby alebo vozidlá.
Čistenie grilov a ohnisk: Je vhodná na čistenie roštu grilov a vonkajších ohnisk od popola, sadzí a zvyškov spálenín.
Príprava dreva: Používa sa na odstránenie nečistôt a hrubej vrstvy dreva pred brúsením, lakovaním alebo farbením.


Je dôležité mať na pamäti, že pri používaní oceľovej kefy treba byť opatrný a neponáhľať sa, aby sa predišlo poškodeniu povrchu. Pred použitím by ste mali skontrolovať, či je daný povrch vhodný pre použitie oceľovej kefy a vykonajte testovací test na neviditeľnej časti, aby ste sa uistili, že nezanecháva žiadne poškodenie alebo škrabance.

Dodatočné parametre

Kategória: Kartáče a kefy
Hmotnosť: 0.12 kg
Dĺžka: 285
Šírka: 35
Výška: 35

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: