Pohon pre posuvnú bránu KEY SUN8024 do 800 kg
Kód: 9 SUN7024Súvisiaci tovar
Záruka 3 roky
Zámok odblokovacieho mechanizmu s dvomi kľúčmi pre pohony SUN
Skladom do 3 dní
€23,65 bez DPH
€29,09
Záruka 3 roky
fotobunky FT-42, snímač 180°, 1 pár
Skladom do 3 dní
€29,93 bez DPH
€36,81
Záruka 3 roky
fotobunky FT-43B, snímač 180°, 1 pár, bezdôtové, napájané batériou 900BAT-3 (súčasť sady)
Skladom do 3 dní
€38,32 bez DPH
€47,13
Záruka 3 roky
anténa k pohonu, externá, 433Mhz, s koaxiálnym káblom 5m
Skladom do 3 dní
€12,68 bez DPH
€15,60
Podrobný popis
Čo obsahuje sada?
Pohon zaujme moderným vzhľadom s integrovaným osvetlením
Moderný vzhľad pohonu bez rušivých elementov. Zaujme integrovaným LED osvetlením v kryte pohonu. Kryt pohonu je možné ľubovoľne otočiť.
Motor zvládne brány až do hmotnosti 800kg a dĺžky 8m. Elektronika pohonu zase zaujme množstvom nastaviteľnych funkcií.
Je ideálnou voľbou pre vjazdové brány do domu, zaujme svojou nízkou cenou, no zároveň kvalitou od firmy Key.


Výhody pohonu KEY SUN
- Moderný vzhľad pohonu
- Moderná elektronika s displejom
- Osvetlenie integrované priamo na motore
- Záruka 3 roky
- Jednoduchá inštalácia

Podstavec pod motor
Hlavne pri samonosných bránach je potrebné motor osadiť vyššie. Na to je vhodný jeden z našich podstavcov ktoré máme v ponuke
Ovládanie smartfónom
K motoru je možné pripojiť wifi modul pre ovládanie pomocou smartfónu
Parametre pohonu
Až 0,25m/sek Rýchlosť
230V Napájanie zo siete
345W Maximálny výkon
Do 800kg Váha krídla
IP44 Stupeň ochrany
Nastaviteľné funkcie
Automatické zatvorenie
Zatvorenie brány po nastavenom časeČiastočné otvorenie
Otvorenie časti brány, vhodné hlavne pre chodcov. Možnosť upraviť dĺžku otvorenia.Rýchlosť pohonu
Nastaviteľná rýchlosť pohonu pri otváraní aj zatváraníSila pohonu
Nastavenie sily pohonu v závislosti od váhy a veľkosti brányStand-by úsporný režim
Možnosť vypínať prídavné zariadenia pre maximálnu úsporu elektrickej energie.Predblikanie majáku
Pred pohybom brány maják 3x zabliká až následne sa brána pohneSpomalenie pred koncovými polohami
Motor tesne pred koncom manévru spomalí a nebúcha do dorazuDodatočné parametre
| Kategória: | Samostatné pohony |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| ? Hmotnosť: | 400-800kg |
| ? Značka: | KEY |
| Sila: | 34 |
| Napájanie: | 230V |
| Typ prevádzky: | intenzívna |
| Rýchlosť: | 25 cm/s |
| Maximálne zaťaženie: | 700kg |
| Verzia motora: | 24V |
| Dop. hmotnosť brány: | 450kg |
| Príkon: | 345W |
| Šírka prejazdu: | max. 8m |
| Pracovná teplota: | -20 +55st. |
| Typ brány: | posuvná |
| Riadiaca jednotka: | CT-14A |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Dĺžka: | 400mm |
| Šírka: | 245mm |
| Výška: | 345mm |
| Kusů v balení: | 1Ks |
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Nice ROBO600 - kompaktná sada pohonu pre posuvné brány do 600 kg
Skladom do 3 dní
€248,33 bez DPH
€305,45
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu posuvnej brány CAME BXV 6 SAFE ATOMO do 600 kg
Skladom do 3 dní
€337,69 bez DPH
€415,36
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu CAME BX708 STRONG ATOMO do 800 kg
Skladom do 3 dní
€338,10 bez DPH
€415,86
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu CAME BXV 8 SAFE ATOMO pre posuvnú bránu do 800 kg
Skladom do 3 dní
€374,99 bez DPH
€461,24
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu Roger BH30 do 800 kg, Brushless
Skladom do 3 dní
od €564,84 bez DPH
od €694,75
Záruka 5 rokov
ZADARMOZADARMO
Pohon pre posuvnú bránu do 600kg Roger BH30 s magnetickými dorazmi
Skladom do 3 dní
od €503 bez DPH
od €618,69
Záruka 3 roky
Darček
ZADARMOZADARMO
Sada pohonu Nice Robus RBS600 pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€443,99 bez DPH
€546,11
Záruka 3 roky
ZADARMOZADARMO
Kompletná sada KIT Robus500 Hi-Speed pre posuvnú bránu do 500 kg
Skladom do 3 dní
€523,24 bez DPH
€643,59
Záruka 3 roky
Rýchly pohon Nice Robus600 HI-SPEED pre posuvnú bránu do 600 kg
Skladom do 3 dní
€548,87 bez DPH
€675,11
-
Katalogový list pro SUN80 CZ
-
Návod pro pohon SUN CZ
-
Návod na použitie riadiacej jednotky 14A SK
-
Katalogový list pro SUN80 CZ
-
Návod na inštaláciu SK
-
Návod pro řídicí jednotku 14A CZ
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





