Nice Road 400 - sada pohonu pre posuvnú bránu do 400 kg s fotobunkami
Kód: N ROAD400KIT-ZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Čo nájdete v sade
Jednoduchosť a spoľahlivosť
Motor Nice Road je skvelým riešením pre menšie posuvné brány a je vhodný hlavne do privátneho prostrenia. Zaujme svojou nízkou cenou, no kvalitným spracovaním od renomovaného Talianskeho výrobcu.
Vyznačuje sa jednoduchým dizajnom, vďaka čomu je jeho montáž jednoduchá, len pomocou 2 kotiev.


Výhody pohonu Road
- Pomer cena/výkon. Prémiová kvalita za rozumnú cenu
- Rokmi overený dizajn
- Zaručená bezpečnosť vďaka fotobunkám
- Zastavenie pohonu ak narazí na prekážku
- Množstvo nastaviteľných funkcií
- Záruka 3 roky
Kompaktné rozmery pohonu
Pohon Nice Road má rokmi overený dizajn s výborným prístupom k elektronike. Zároveň obal veľmi dobre chráni elektronické súčiastky pred vplyvom poveternostných podmienok.
Tento pohon môžete jednoducho nahradiť za váš pôvodný pohon, a to aj v prípade, že ide o inú značku.


Podstavec pod motor
Hlavne pri samonosných bránach je potrebné motor osadiť vyššie. Na to je vhodný jeden z našich podstavcov ktoré máme v ponuke
Ovládanie smartfónom
K motoru je možné pripojiť wifi modul pre ovládanie pomocou smartfónu
Parametre pohonu
Nastaviteľné funkcie
Automatické zatvorenie
Zatvorenie brány po nastavenom časeČiastočné otvorenie
Otvorenie časti brány, vhodné hlavne pre chodcov. Možnosť upraviť dĺžku otvorenia.Rýchlosť pohonu
Nastaviteľná rýchlosť pohonu pri otváraní aj zatváraníSila pohonu
Nastavenie sily pohonu v závislosti od váhy a veľkosti brányStand-by úsporný režim
Možnosť vypínať prídavné zariadenia pre maximálnu úsporu elektrickej energie.Predblikanie majáku
Pred pohybom brány maják 3x zabliká až následne sa brána pohnePripojenie napríklad k alarmu
K motoru možno zapojiť ľubovoľne externé príslušenstvo, napríklad externý príjimač od JablotronuSpomalenie pred koncovými polohami
K motoru možno zapojiť ľubovoľne externé príslušenstvo, napríklad externý príjimač od JablotronuJe pohon vhodný pre všetky typy posuvných brán?
Áno, je kompatibilný s akoukoľvek posuvnou bránou. V niektorých prípadoch však môže byť potrebné vykonať menšie úpravy pri montáži.
Ako fungujú bezpečnostné fotobunky?
Detekujú prípadné prekážky a automaticky zastavia pohyb brány.
Je inštalácia zložitá?
Nie, inštalácia je pomerne jednoduchá, avšak odporúča sa mať aspoň základné technické znalosti.
Aká je maximálna hmotnosť brány pre tento pohon?
Pohon je určený pre brány s hmotnosťou do 400 kg, pri samonosných bránach odporúčame max váhu 300kg.
Nice Road 400
Pozrite si video s pohonom pre posuvné brány Nice Road 400
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zostavy pohonov do 400 kg |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 10.18 kg |
| ? Hmotnosť: | Do 400kg |
| ? Značka: | NICE |
| Spotreba motora: | 1.1A |
| Napájanie: | 230V |
| Typ prevádzky: | běžný, bežná |
| Rýchlosť: | 25 cm/s |
| Maximálne zaťaženie: | 400kg |
| Verzia motora: | 24V |
| Dop. hmotnosť brány: | 250kg |
| Príkon: | 210W |
| Šírka prejazdu: | max. 8m |
| Pracovná teplota: | -20 +50st. |
| Typ brány: | posuvná |
| Riadiaca jednotka: | RBA4R10 |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Dĺžka: | 360mm |
| Šírka: | 240mm |
| Výška: | 315mm |
| Maximálna sila pri rozbehu: | 400N |
| Nominálna sila: | 167N |
| Kusů v balení: | 1Ks |
-
Návod na použitie CZ do 21.08.2018
-
Návod na použitie SK od 22.08.2018
-
Katalogový list ROAD CZ
-
Návod na použitie SK do 21.08.2018
-
Návod na použití fotobuněk EPM CZ
-
Návod na použitie pre ovládač FLO2RE CZ
-
Návod na použitie CZ od 22.08.2018
-
Dodatok návodu pre ROAD400 CZ
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







