Pohon pre posuvnú bránu KEY SUN5324 SUNKIT do 500 kg
Kód: 9 KIT-SUN5324Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zostavy pohonov do 400 kg |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6.07 kg |
| ? Hmotnosť: | 400-800kg |
| ? Značka: | KEY |
| Šírka: | 260mm |
| Výška: | 340mm |
| Dĺžka: | 400mm |
| Dop. hmotnosť brány: | 250kg |
| Maximálne zaťaženie: | 500kg |
| Napájanie: | 230V |
| Pracovná teplota: | -20 +55st. |
| Príkon: | 250W |
| Riadiaca jednotka: | CT-10324 |
| Rýchlosť: | 26cm/s |
| Sila: | 18Nm |
| Šírka prejazdu: | max 4,5m |
| Spotreba motora: | 1,2A |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Typ brány: | posuvná |
| Typ prevádzky: | intenzivní, intenzívny |
| Verzia motora: | 24V |
| Kusů v balení: | 1Ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.












